• برندینگ و تحلیل استراتژیک کسب و کار

همه چیزی که شما برای تبدیل نام تجاریتون به یه برند معتبر نیاز دارید تحقیق، برنامه ریزی و تدوین استراتژی برندینگ و همین‌طور روانشناسی مشتریان و هویت بخشی به برندتون هست.

بانی‌نو با درک صحیح وضعیت بازار، شناخت دقیق مخاطبان از منظر نیازسنجی، سبک زندگی، عادات رسانه‌ای و در نتیجه خلق ارزش‌هایی برای برند و کسب‌و‌کارتون شما رو همراهی می‌کنه.

بیشتر بخوانید…

  • طراحی و تولید

برای طراحی هویت بصری، ست اداری، طراحی کاتالوگ و بروشور، تولید موشن گرافیک، گرافیک وب سایت، محتوای سوشال مدیا ، چاپ indoor و … باید از یه تیم خلاق و باتجربه که نیازهای شما رو هم درک کنه کمک بگیرید؛ ما در بانی‌نو این کار رو به بهترین نحو ممکن براتون انجام میدیم و می‌تونید با خیال راحت طراحی‌هاتون رو به ما بسپارید.

بیشتر بخوانید…

  • برنامه‌ریزی کمپین‌های تبلیغاتی و خرید رسانه

در بانی‌نو کمپین‌های تبلیغاتی خلاقانه و متناسب با برند و بودجه شما براتون طراحی و اجرا میشه تا بتونید در زمان کمی، به تعداد زیادی مخاطب هدف دست پیدا کنید.

بیشتر بخوانید…

  • طراحی وب و اپ توسعه وب

سایت یا اپ شما، ویترین کار شماست. بانی‌نو بهتون کمک می‌کنه تا این ویترین رو هم از نظر بصری و هم تکنیک و محتوا به بهترین شکل به مخاطبتون ارائه کنید.

تعرفه ها و توضیح بیشتر

  • مدیریت شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا

ما بر اساس استراتژی کسب و کار شما، برای افزایش مخاطباتون در شبکه‌های اجتماعی، محتوا تولید می‌کنیم. بانی‌نو با داشتن یه تیم حرفه‌ای برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی و  به کار گرفتن روش‌های جدید و جذاب روز دنیا، برای بهتر و بیشتر دیده شدن بهتون کمک می‌کنه.

بیشتر بخوانید…

  • مشاوره حضوری و آنلاین

اگر برای تمامی ابعاد کسب‌وکارتون به مشاوره نیاز دارید، تیم‌ متخصص بانی‌نو می‌تونه به صورت حضوری و آنلاین در بخش‌های مختلفی مثل برندینگ و تحلیل کسب و کار، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا، برنامه‌ریزی کمپین‌های تبلیغاتی و خرید رسانه، طراحی سایت و سئو و … بهتون مشاوره بده.

بیشتر بخوانید…